Məhsulun kodu: AA-F1600BF, AA-F1600L-BL, AA-F1600L-BN, AA-F1600L-GN, AA-F1600PK, AA-F1600YL
Stokda var
Tələbatınıza əsasən, sizin üçün özəl qiymət təklifi hazırlaya bilərik
Qiymət təklifi al| AA-F1600BF | |
|---|---|
| Format: | FS |
| Ölçü: | 210X330mm (FS) |
| Rəng: | Tutqun Sarı |
| AA-F1600L-BL | |
|---|---|
| Format: | FS |
| Ölçü: | 210X330mm (FS) |
| Rəng: | Açıq Mavi |
| AA-F1600L-GN | |
|---|---|
| Format: | FS |
| Ölçü: | 210X330mm (FS) |
| Rəng: | Açıq Yaşıl |
| AA-F1600L-BN | |
|---|---|
| Format: | FS |
| Ölçü: | 210X330mm (FS) |
| Rəng: | Açıq Qəhvəyi |
| AA-F1600PK | |
|---|---|
| Format: | FS |
| Ölçü: | 210X330mm (FS) |
| Rəng: | Çəhrayı |
| AA-F1600YL | |
|---|---|
| Format: | FS |
| Ölçü: | 210X330mm (FS) |
| Rəng: | Sarı |