Məhsulun kodu: MX-A4-180-BE, MX-A4-180-BK, MX-A4-180-CR, MX-A4-180-GN, MX-A4-180-RD, MX-A4-180-YW
Stokda var
Tələbatınıza əsasən, sizin üçün özəl qiymət təklifi hazırlaya bilərik
Qiymət təklifi al| MX-A4-180-BE | |
|---|---|
| Qalınlığı | 180 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Mavi |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-180-BK | |
|---|---|
| Qalınlığı | 180 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Qara |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-180-CR | |
|---|---|
| Qalınlığı | 180 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Açıq |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-180-GN | |
|---|---|
| Qalınlığı | 180 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Yaşıl |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-180-RD | |
|---|---|
| Qalınlığı | 180 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Qırmızı |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-180-YW | |
|---|---|
| Qalınlığı | 180 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Sarı |
| UNIT | Pkt/100 |