Məhsulun kodu: MX-A4-150-BE, MX-A4-150-BK, MX-A4-150-CR, MX-A4-150-GN, MX-A4-150-RD, MX-A4-150-YW
Stokda var
Tələbatınıza əsasən, sizin üçün özəl qiymət təklifi hazırlaya bilərik
Qiymət təklifi al| MX-A4-150-BE | |
|---|---|
| Qalınlığı | 150 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Mavi |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-150-BK | |
|---|---|
| Qalınlığı | 150 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Qara |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-150-CR | |
|---|---|
| Qalınlığı | 150 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Açıq |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-150-GN | |
|---|---|
| Qalınlığı | 150 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Yaşıl |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-150-RD | |
|---|---|
| Qalınlığı | 150 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Qırmızı |
| UNIT | Pkt/100 |
| MX-A4-150-YW | |
|---|---|
| Qalınlığı | 150 Micron |
| Ölçü | A4 (210x297mm) |
| Rəng | Sarı |
| UNIT | Pkt/100 |