Məhsulun kodu: FSBDE230A4BK, FSBDE230A4CR, FSBDE230A4DBL, FSBDE230A4DBR, FSBDE230A4DGR, FSBDE230A4DRE, FSBDE230A4EM, FSBDE230A4GYL, FSBDE230A4SL, FSBDE230A4WH
Stokda var
Tələbatınıza əsasən, sizin üçün özəl qiymət təklifi hazırlaya bilərik
Qiymət təklifi al| FSBDE230A4BK | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Qara |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4CR | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Krem |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4DBL | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Tünd göy |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4DBR | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Tünd qəhvəyi |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4DGR | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Tünd-yaşıl |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4DRE | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Tünd Qırmızı |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4EM | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Zümrüd |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4GYL | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Qızıl Sarı |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4SL | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Gümüşü |
| UNIT | Pkt/100 |
| FSBDE230A4WH | |
|---|---|
| Ölçü | A4(210x297mm) |
| Rəng | Ağ |
| UNIT | Pkt/100 |